عکس نوشت / پیامبر در میان مجلس

۱۹ فروردین ۱۳۹۰

پیامبر در جلسات با یاران خود، بصورت مدور می نشستند تا مجلس صدر و ذیل نداشته باشه و مکان نشستن همه، دارای یک شأن و اهمیت باشه به طوری که اگر غریبه ای وارد آن محل می شد، نمی توانست بفهمه پیامبر کدام یک از حضار است

208426_1632194767060_1302373807_31329878_1324908_n

در تمام کتابهای تعلیمات دینی راهنمائی و دبیرستان،بارها گفته می شد که پیامبر در جلسات با یاران خود، بصورت مدور می نشستند تا مجلس صدر و ذیل نداشته باشه و مکان نشستن همه، دارای یک شأن و اهمیت باشه به طوری که اگر غریبه ای وارد آن محل می شد، نمی توانست بفهمه پیامبر کدام یک از حضار است.


نقد و نظر (6)

  • من فروردین ۲۰, ۱۳۹۰, ۲۲:۳۳

   میگی پیامبر نمیگی خامنه ای!!!

  • V فروردین ۲۰, ۱۳۹۰, ۲۳:۴۱

   این دیکتاتور رو وسط جمعیت ، بر هم بزنیم باز مشخصه

  • . فروردین ۲۲, ۱۳۹۰, ۱۹:۲۵

   بجای توهم پراکنی، اگر حرف حساب دارید بیاورید..

   این صحبتهای بی اساس نشان از ضعف محتوایی اندیشه ی شما دارد.

   آیا تمام ابعاد مقتضیات زمانی و مکانی ثابت می ماند؟

   • آرزو فروردین ۲۳, ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴

    حالا کسی جرات داره راجع به احکام اسلام این حرف رو بزنه مرد حسابی؟ براتون نمی صرفه که در این مورد خامنه ای رو با پیامبر مقایسه کنن می گی توهم پراکنیه. قربون تو و امثال تو که غنای اندیشتون مملکت رو به بهشت مبدل کرده. یه نگاه به دور و برت بکن بعد ببین کی توهم پراکنی می کنه.

   • korosh فروردین ۲۳, ۱۳۹۰, ۲۰:۲۰

    rast mige baradar ma zaf darem jellooe,ansan namahai zabon nafahm.zamone ba dektatorha mehrabon nest.

  • احمد نورمحمدی فروردین ۲۳, ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲

   برای افراد مهم و تاثیرگذار ، انتقادات و ایرادات مهم و تاثیرگذار بایستی ارائه گردد ، وقتی یقینا هر مسئول و سیاستمداری هر چه قدر هم تلاش کند باز در حیطه عمل مشکل خواهد داشت بهتر است از عملکرد فرد انتقاد شود ، انتقاد از رفتار و شخصیت و منش افراد همان است که قداره بندان در این کشور انجام میدهند و کمبودی در این زمینه نداریم !!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>