سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مرگ هفت شهروند آبادانی به دلیل وضعیت نامناسب فاضلاب این شهر...

مرگ هفت شهروند آبادانی به دلیل وضعیت نامناسب فاضلاب این شهر

چکیده :نماینده آبادان در مجلس ضمن ابراز تاسف از عدم پیگیری مناسب مسئولان مربوط برای حل مشکل فاضلاب آبادان، افزود: اخیرا فاضلاب آبادان، موجب قربانی شدن دختر 7 ساله‌ای شد و تعداد قربانیان این حادثه را به 7 نفر رساند....


سیدحسین دهدشتی در پایان جلسه علنی امروز مجلس چهارشنبه -۲۴ فروردین ماه- در تذکر شفاهی خود، گفت: به منظور پیگیری وضعیت فاضلاب آبادان تاکنون به برگزاری ۳ جلسه با وزیر نیرو و دیداری را با رئیس‌جمهور اقدام کرده‌ایم، جلساتی که با وجود تاکید مسئولان برای پیگیری، نتیجه‌ای را به همراه نداشته است.

به گزارش خبرگزاری موج نماینده آبادان در مجلس ضمن ابراز تاسف از عدم پیگیری مناسب مسئولان مربوط برای حل مشکل فاضلاب آبادان، افزود: اخیرا فاضلاب آبادان، موجب قربانی شدن دختر ۷ ساله‌ای شد و تعداد قربانیان این حادثه را به ۷ نفر رساند.

بررسی وضعیت جاده آبادان و ماهشهر، موضوع دیگری بود که دهدشتی به آن اشاره کرد و گفت: روند پهن‌سازی جاده آبادان و ماهشهر به آهستگی پیش می‌رود، نکته‌ای که خطرات جانی بسیاری برای مردم آبادان در پی داشته است.

عضو کمیسیون انرژی در پایان خواستار پیگیری مسئولان برای حل معضل گرد و غبار در آبادان شد.

سید‌ شهاب‌الدین صدر نایب رییس مجلس که ریاست بخش پایانی را بر عهده داشت، در پاسخ به تذکر دهدشتی گفت: با توجه به تذکر کتبی محمد کرمی‌راد و چند نفر دیگر از نمایندگان لازم است با دستور رئیس‌جمهور ستاد ویژه‌ای برای حل این مشکل ایجاد شود.

(اختیاری)     (اختیاری)