سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » محجوب: صنعت کشور در خطر است / چرا وعده‌ها به پرستاران، عملی نشده؟...

محجوب: صنعت کشور در خطر است / چرا وعده‌ها به پرستاران، عملی نشده؟

چکیده :علیرضا محجوب از اینکه بهبود ساعت کار، حقوق و و دریافتی​های پرستاران تا کنون در حد وعده بوده و به نتیجه نرسیده است؛ ابراز تاسف کرد. وی همچنین با اشاره به عدم پرداخت منابع هدفمندی یارانه​ها به بخش صنعت کشور، نسبت به تداوم حیات این بخش اعلام خطر کرد....


رئیس فراکسیون کارگری مجلس با اشاره به عدم پرداخت منابع هدفمندی یارانه​ها به بخش صنعت کشور، نسبت به تداوم حیات این بخش اعلام خطر کرد.

به گزارش خبرآنلاین، علیرضا محجوب نماینده تهران در نطق امروز خود با گرامی​داشت هفته پرستار، از اینکه بهبود ساعت کار، حقوق و و دریافتی​های پرستاران تا کنون در حد وعده بوده و به نتیجه نرسیده است؛ ابراز تاسف کرد.

وی با اشاره به اینکه بیش از شش ماه از قانون مصوب مجلس برای استخدام پرستاران گذشته است، ادامه داد: جای بسی تعجب و تاسف است که چرا علی​رغم وعده آقای احمدی نژاد در این خصوص هنوز وزیر بهداشت گامی برای اجرای آن برنداشته است.

نماینده تهران ادامه داد: امروز به گواهی متصدیان وزارت بهداشت در بخش دولتی، ۱۱ هزار پرستار کم داریم. آیا وقت آن نرسیده که وزارت بهداشت و دولت هرچه زودتر این کمبود را برطرف سازند؟

رئیس فراکسیون کارگری مجلس افزود: پرستاران در دیدار با من خواسته​اند که دولت مجدانه به وعده خود برای استخدام آنها جامه عمل بپوشاند.

وی با اشاره به اینکه ۳۰ درصد از منابع حاصل از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه​ها باید به صنایع پرداخت می​شد، از عدم اجرای این بخش از قانون سخن گفت که در صورت تداوم، دیگر امیدی به ادامه حیات صنایع کشور نیست.

محجوب اعلام خطر برای وضعیت اشتغال در عرصه صنعت را جدی دانست و با اشاره به نزدیکی هفته کار و کارگر، گفت: با تبریک روز جهانی کارگر به قربانیان سرمایه​داری درود می​فرستم. همانطور که قیام اول ماه می به پیروزی رسید، کارگران نیز به پیروزی خواهند رسید.

 • ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ ۲:۲۹ ب.ظ | پاسخ

  آقای محجوب !
  شما مسئول از بین رفتن ، ریخت وپاش و بر باد دادن حق بیمه های پرداختی میلیونها مستمری بگیر و کارگر هستید! شما با سکوت خود بعنوان نمایینده اقشار کارگری در برابر حیف و میل ها، مسئول ورشکستگی سازمان تأمین اجتماعی هستید. جرم و گناه شما از انها که سرمایه سازمان تأمین اجتماعی را بال کشیده اند بیشتر است که کمتر نیست!

  • ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ ۸:۰۷ ب.ظ | پاسخ

   فکر میکنیم باید اعتصاب کرد وگرنه اینچنین کار پیش نمی رود اقا نهایت چه خواهد شد مردهایمان که بیکارند ما هم به آنها میپیوندیم شما که دست به اخراج کردنتان خوب است نمیدانیم که چرا کارگردان اخراجیها نمیآید از این بدبختیها فیلم بسازد بابا روزگارمان شده آخرت یزید می فهمید فکر نکنم

   ومن ا ….التوفیق

   (اختیاری)     (اختیاری)