سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رسوایی نمایش دروغین صداوسیما در بین شهروندان پاوه...
» همشهری‌های صانع ژاله، همکار پروژه «شهید دزدی» را طرد کردند

رسوایی نمایش دروغین صداوسیما در بین شهروندان پاوه

چکیده :دو ماه از شهادت صانع ژاله می‌گذرد، اما هنوز قاتل یا قاتلان او شناسایی و معرفی نشده‌اند. ماجرای رسوایی صداوسیما در معرفی پسرخاله سپاهی صانع ژاله به جای پدرش و مصاحبه با او، هنوز هم موضوع صحبت مردم پاوه است. آنها او را خائن و متهم اصلی پروژه «شهید دزدی» می‌دانند و با او قطع رابطه کرده‌اند....


نزدیک به دو ماه از شهادت صانع ژاله می‌گذرد، اما هنوز قاتل یا قاتلان او شناسایی و معرفی نشده‌اند. در این حال، بستگان این شهید و دیگر ساکنان شهر پاوه، به طرد و قطع رابطه با پسرخاله صانع ژاله پرداخته‌اند که در پروژه شهید دزدی، نقش مؤثری داشت. جوانان این شهر هم نسبت به تبلیغات حکومتی مبنی بر بسیجی بودن صانع ژاله، واکنش نشان می‌دهند؛ که بارها به دستگیر شدن آنها منجر شده است.

خبرنگار کلمه از پاوه گزارش می‌دهد که ماجرای رسوایی صداوسیما در معرفی پسرخاله سپاهی صانع ژاله به جای پدرش و مصاحبه با او، هنوز هم موضوع صحبت مردم پاوه است. آنها او را خائن و متهم اصلی پروژه «شهید دزدی» می‌دانند و معتقدند صداوسیما و نیروهای امنیتی دولت کودتا، با همکاری این فرد توانستند نمایش دروغینی را به اجرا بگذارند که علت حضور صانع ژاله در خیابان در روز ۲۵ بهمن و عامل کشته شدن او را وارونه جلوه می‌دهد.

صانع ژاله، دانشجوی دانشگاه هنر تهران بود که در راهپیمایی روز ۲۵ بهمن به ضرب گلوله به شهادت رسید. حاکمیت بلافاصله پس از شهادت او، در اقدامی غیرمنتظره و سخیف، ادعا کرد که صانع ژاله بسیجی بوده و منافقان او را کشته‌اند. پس از آن هم تبلیغات گسترده رسانه‌های و تشییع جنازه سازماندهی‌شده به کار گرفته شد تا پروژه‌ای که از سوی رسانه‌های مستقل، «شهید دزدی» نام گرفت، برای افکار عمومی توجیه شود. هرچند با مصاحبه برادر این شهید و اعلام اینکه او بسیجی نبوده، و نیز انتشار عکسهای دیدار او با مرحوم آیت‌الله منتظری و گزارش‌های فعالیتش در انتخابات به نفع مهندس موسوی، این تبلیغات نیز به ثمر نرسید.

اکنون پروژه شهید‌دزدی در پاوه، شهر محل سکونت خانواده‌ی این شهید، نیز با واکنش مردم مواجه شده و فردی که به دروغ به عنوان پدر صانع ژاله در تلویزیون معرفی شده و در جعل کارت بسیج برای صانع ژاله نیز با ماموران امنیتی همکاری کرده بود، با طرد و قطع رابطه از سوی شهروندان پاوه روبه‌رو شده است.

نام این فرد، زین‌الدین انصاری است. او پسرخاله شهید صانع ژاله است، اما خبرگزاری فارس و بخش خبری بیست و سی صداوسیما، به دروغ او را پدر صانع معرفی کردند. زین‌الدین انصاری که در بخش حراست قرارگاه خاتم‌الانبیای سپاه پاسداران مشغول به کار است، از عوامل جعل کارت بسیج برای صانع ژاله است و برادر این شهید، در مصاحبه‌ای فاش کرده بود که صبح روز ۲۶ بهمن، پیش از آنکه خانواده از شهادت صانع مطلع شوند، او به در خانه آمده و قطعه عکسی از این شهید را درخواست کرده است که بعدا برای جعل کارت بسیج او استفاده شده است.

گزارش خبرنگار کلمه حاکی است که با توجه بافت سنتی شهرستان پاوه، که شبکه‌های فامیلی در آن گسترده‌اند و اکثر مردم بومی شهر همدیگر را می‌شناسند و و نام و نسب یکدیگر را می‌دانند، مردم پاوه پسرخاله شهید را خائن به خون او می‌دانند و از این رو نه تنها بستگان و آشنایان ارتباطشان را با او قطع کرده‌اند، بلکه مردم نیز به شکل‌های مختلف از او ابراز انزجار می‌کنند، تا جایی که بسیاری از مردم وقتی او را در حیابان می‌بینند، به سمت دیگر خیابان می‌روند تا با او چهره به چهره و هم‌کلام نشوند.

همچنین از پاوه گزارش می‌رسد که در ادامه پروژه شهید دزدی، به غیر از ادارات دولتی و امکان رسمی، اصناف پاوه هم مجبور شده‌اند تا پلاکاردها و بنرهایی را مبنی بر بسیجی بودن شهید صانع ژاله بر سردر مغازه‌ها و فروشگاهها نصب کنند. اما این پلاکاردها و بنرها، به کرات توسط جوانان پاوه به پایین کشیده شده است.

این گزارش همچنین حاکی است که تاکنون دهها نفر به بهانه پاره کردن یا پایین کشیدن این‌گونه تبلیغات دروغین، دستگیر شده و ساعت‌ها و گاهی چند روز را در بازداشت به سر برده‌اند.

در همین حال گزارش‌های رسیده از پاوه، حاکی از ادامه فشارهای امنیتی بر خانواده این شهید است؛ به طوری که خانواده داغدار صانع ژاله، حتی برای یک ساعت از حضور آشکار و پنهان ماموران امنیتی و اطلاعاتی در امان نیستند و آرامش ندارند.

این گزارش می‌افزاید: بزرگترین برادر صانع که ماجرای جعل کارت بسیج را در گفت‌وگو با رسانه‌ها افشا کرد، آزاد شده است، اما به طور دائم تحت نظر قرار دارد و حتی در آرایشگاه محل کار خود نیز آسایش ندارد.

پیش از این هم گزارش شده بود که دو مسئول بسیج غرب کشور، به پدر شهید صانع ژاله، پیشنهاد رشوه ۷۵ میلیون تومانی تحت عنوان خون‌بها را داده‌اند، آن هم در حالی که قاتل شهید هنوز معرفی نشده؛ اما پدر شهید این حق‌السکوت را نپذیرفته و در مقابل تهدید آنها به بازداشت برادر دیگر این شهید، گفته است: «یک پسرم در راهی که فکر می‌کرد درست است کشته شد و پسر دیگرم هم کاری را کرده که اعتقاد دارد درست است و هر هزینه‌ای را هم می‌پردازد.»

پدر این شهید همچنین به گواهی مردم پاوه، راضی به شرکت در مراسم ختم فرمایشی پسر خود نشده و ساعت‌ها بابت عدم حضور در آن مقاومت کرده است. گزارش‌ها همچینن حاکی است که تقریبا هیچ‌کس از مردم عادی هم در این مراسم فرمایشی شرکت نکرده، اما آنها به چشم خود دیده‌اند که بیش از ۲۰ دستگاه اتوبوس و دهها ماشین اداری و نظامی در روز تشییع جنازه، نظامیانی را از کرمانشاه به پاوه آورده‌اند تا به جای مردم پاوه، محوطه جلوی دوربین‌های صدا و سیما را پر کنند.

گزارش‌های مرتبط:

شهید ژاله عضو انجمن اسلامی، فعال در ستاد میرحسین و هوادار آیت الله منتظری بود
خشم دانشجویان از دروغ‌پردازی اقتدارگرایان درباره‌ی علت حضور شهید صانع ژاله در تظاهرات ۲۵ بهمن
دانشگاه در اشغال نظامیان، شهید بر دوش قاتلان
بسیجیان سازماندهی شده، دانشگاه هنر را قرق کردند
چه کسی به صانع ژاله شلیک کرد؟
روایتی از روز تشییع جنازه ژاله و کتک خوردن دانشجویان دانشگاه هنر
استقرار نیروهای امنیتی درمنزل شهید صانع ژاله و اعمال فشار و تهدید خانواده وی
بازداشت برادر صانع ژاله، به دلیل افشای جعلی بودن کارت بسیج و فشار بر خانواده این شهید
فشار بر خانواده‌ی شهید ژاله برای تکذیب مصاحبه‌ی افشاگرانه‌ی برادر شهید
چرا حاکمیت برای برای برگزاری مراسم شهید صانع ژاله سنگ تمام گذاشت؟
دروغ‌های متناقض دو نماینده رهبری درباره عکس صانع ژاله با آیت‌الله منتظری

 • ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ ۱:۲۱ ب.ظ | پاسخ

  نه تنها صذا سیما گل حاکمیت که بخشی از ان سیما میباشد یگانه هنری را که دارند دزدی انهم دزد خانه هستند جرات بخارج را ندارند چون در بست در اختیار اجانب میباشند

  • ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ ۱:۲۴ ب.ظ | پاسخ

   لعنت بر دیکتاتور

   • ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ ۱:۳۷ ب.ظ | پاسخ

    من اهل پاوه ام
    صانع از دوستان من بود
    این بنده خدا نه تنها حکومتی و بسیج نبود بلکه از حکومتی ها هم بیزار بود
    صانع بیشتر از نصف شعرهای شاملو و شیر کو بیکس (یکی از شاعران مبارز و سیاسی کرد) را حفظ بود
    برای اینکه اثبات کنم سخن به گزاف نرانده ام و واقعا اهل پاوه هم هستم نام چند مکان از تفریح گاه های پاوه هم میگویم:
    سراب هولی(ک به تازگی حدود ۲ ماهه چراغانیش کرده اند قبلا برق نداشت) – کویمکال ( که به تازگی جلوی ورودی اش یک فواره ی کرد گذاشته اند) – قهوه خانه ی نجار (نزدیک روستای نجار) دوستان پا وه ای که به این مطلب مراجعه میکنند میتونند صحت حرفهای بنده را تایید کنند
    مرگ بر دیکتاتور

    • ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ ۲:۱۴ ب.ظ | پاسخ

     مواظب یاشیم یک وقت به خانواد آقای انصاری(همسرش بچه هایش و . . . )اهانتی نشود.

     • ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ ۲:۱۷ ب.ظ | پاسخ

      خداوند به پدر شهید ژاله صبر عطا کند
      ظاهرا آقایان جز دروغگویی کار دیگری نمیدانند ولی ماه پشت ابر نمیماند و دروغگویان رسواتر از قبل میشوند

      • ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ ۶:۴۸ ب.ظ | پاسخ

       حرف راستی که گفته می شوداین قدرتابلواست که نیازی به این جورکارهانیست اما زمانی که دروغی گفته می شودبایدبرای پابرجاماندن ان این کارها راهم کرد———–ملاک من برای شناختن دروغ از راست این است

       • ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ ۶:۵۷ ب.ظ | پاسخ

        مخالف رادیکالیسم هروقت نظراتت را می خوانم به خودم می بالم که همفکرانی همچون تودارم/مواظب یاشیم یک وقت به خانواد آقای انصاری(همسرش بچه هایش و . . . )اهانتی نشود. این تفکرضدتفکرکسانی است که مخالف ماهستندوهمسوبانظرات شهیدبهشتی که همسربنی صدررااززندان ازادکردچون گناهی مرتکب نشده بودوگفت هرلحظه که همسربنی صدردرزندان باشدگناهش به گردن جمهوری اسلامی است

        • ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ ۹:۳۶ ب.ظ | پاسخ

         بیست و پنجم بهمن
         روز شمارحصر
         پنجاه و شش روز حبس غیر قانونی رهبران سبز
         میرحسین موسوی و مهدی کروبی و همسرانشان
         یادمان نمی رود که چگونه حق طلبانه، در کنار مردم مظلوم در برابر ظالم ایستادید
         در این دوران مظلوم تر از شما کیست ؟

         • ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ ۹:۴۳ ب.ظ | پاسخ

          بیست و پنجم بهمن
          طوفان اعتراضات کارگری در روزهای گذشته…دوستان درباره این اتفاقات و اعتراضات اطلاع رسانی کنیم. این هفته شاهد حضور بسیار فعال اعتراضی جنبش کارگری هستیم. این پیوستگی و حضور پیگیر در سالهای اخیر کم سابقه بوده است.
          ما بیشماریم

          • ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ | پاسخ

           sane yadat gerami.roohat wa rahat sabz.rahat ra edame khahim dad.marg bar diktator.

           • ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ ۱۰:۱۸ ب.ظ | پاسخ

            از نطر این حضرات برای حفظ نظام میتوان دروغ هم گفت
            خواجه پندارد که طاعت میکند

            • ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ ۱۰:۲۸ ب.ظ | پاسخ

             احسنت بر توجه و اخلاق مداری شما

             • ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ | پاسخ

              سیاست نه پدر داره نه مادر

              • ۱۳۹۰/۰۱/۲۴ ۲:۴۳ ق.ظ | پاسخ

               بسیجی بودن شهید ژاله آنقدر ساختگی بود که یادشان رفت برایش چهلم بگیرند

               • ۱۳۹۰/۰۱/۲۴ ۷:۰۶ ق.ظ | پاسخ

                اما پدر شهید این حق‌السکوت را نپذیرفته و در مقابل تهدید آنها به بازداشت برادر دیگر این شهید، گفته است: «یک پسرم در راهی که فکر می‌کرد درست است کشته شد و پسر دیگرم هم کاری را کرده که اعتقاد دارد درست است و هر هزینه‌ای را هم می‌پردازد.»

                درود بر شما پدر صبور. شما این سختی ها رو تحمل می کنی و صبر می کنی صبر می کنی و با افتخار سرتو بالا بگیری و یکی هم مثل آقای زین‌الدین انصاری اینقدر خوار و ذلیل به چه قیمتی واقعا”!!!!!!!

                • ۱۳۹۰/۰۱/۲۴ ۹:۲۳ ق.ظ | پاسخ

                 اولا تبریک می گم به این پدر بزرگوار به خاطر صبر وشکیبایی اش دوم کاش به جای پیغام نوشتن از مردم لیبی و مصر و سوریه درس می گرفتیت

                 • ۱۳۹۰/۰۱/۲۴ ۹:۴۹ ق.ظ | پاسخ

                  خواهشمندم که این سخنان را به آقایان موسوی ، کروبی و صانعی بدهید بخوانند و برروی آن ها فکر کنند و با تفکر آزاد بدون هوای نفس تنیجه گیری نمایند :
                  الف ) درمورد ابطال آرای انتخابات سخنان زیر برای این موضوع بسیار عالی است :
                  تأثیرات ابطال آرای انتخابات که جنبش سبز از آن حمایت کردند و بدون اثبات تقلب و فقط ( احتمالاً ) برای رسیدن به یقین خود چنین چیزی را خواستند ، چیست ؟
                  من با خودم فکر کردم و ثمرات ابطال آرای انتخابات را چنین به دست آوردم :
                  ۱) بی ارزش کردن قانون در جامعه و اینکه با قانون سلیقه ای برخورد نماییم .
                  ۲) بدبین کردن مردم به نظام که نظام به آرای مردم خیانت کرده است و مردم با خود می گویند که آرای مردم مشکل داشته که ابطال کرده اند .
                  ۳) بدبین کردن مردم به رئیس جمهور منتخب و تغییر و منقلب شدن آراء از یک کاندید به کاندید دیگر ، به دلیل متقلب شمردن کاندید منتخب.
                  ۴) سنگ به روی سنگ بند نشدن و نداشتن اطمینان در انتخابات های دیگر و تکرار این موضوع .
                  ۵) درصورت پیروز شدن کاندید دیگر ، دوباره مردم طرفدار کاندید منتخب قبلی به خیابان ها می ریزند ، جهت ابطال دوباره ی آراء .
                  ۶) به وقوع پیوستن دیکتاتوری ، یعنی زیر پا گذاشتن قانون به دست یک نفر یا به خاطر یک نفر که این عین دیکتاتوری است .
                  ۷) سابقه ی نادرخشان در دیگر کشور ها مثل اُکراین که در آن کشور منجر به انقلاب مخملی شد و غربی ها توانستند بر این کشور سیطره یابند و این کشور را مورد مطامع شخصی خود قرار دادند و پس از گذشت سال های رنج ، مردم آن کشور متوجه اشتباه خود شدند و در انتها کشور اُکراین را چند سال به عقب انداختند .
                  ۸) از بین رفتن هِیمَنه و اقتدار ایران در جهان با انجام این کار ، زیرا می گویند که ایران عرضه ی برگزاری و مدیریت یک انتخابات را ندارد .
                  ۹) شاد شدن دشمنان ایران ، که این موضوع عین مخالفت با خط امام ( رحمت الله علیه ) است .
                  ۱۰) اگر قرار است که این انتخابات باطل شود ، پس کل انتخابات این ۳۰ سال هم ، حکم ابطال را دارند . زیرا اصلاحات هم با همین سیستم انتخاباتی ، انتخاب شدند و حتی سیستمی به مراتب بدتر و ضعیف تر ، زیرا نظارتی که در این انتخابات از طرف کاندیدا ، با ناظرانشان وجود داشت ، به مراتب امنیت این انتخابات را از انتخابات قبلی ، بیشتر کرده بود و با وجود چیزی در حدود ۴۶ هزار صندوق رأی ، نامزد معترض ۴۰ هزار نماینده در کنار صندوق ها داشت و نمایندگان کاندیدا پای برگه ی تأیید هر صندوق را امضاء نموده اند . پس اگر قرار است این انتخابات باطل شود ، اصلاحات با شانتاژ و فریبکاری ۲۴ سال بر این مملکت حکومت کرده است .
                  نتیجه : نتیجه اینکه که اگر از روی هوا و هوس صحبت نکنیم ، ابطال آرای انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ ، بر ضد ماست . حال اگر هم قدری به اتفاقات روی داده در سال ۱۳۸۸ نگاهی اندازیم ، متوجه ایجاد زمینه های انقلاب مخملی می شویم ، زیرا برای مثال ، در اُکراین برای انقلاب مخملی خود رنگ نارنجی را انتخاب کردند ، در ایران هم رنگ سبز وجود داشت . در اُکراین آرای انتخابات را تقاضای ابطال کردند و باطل هم کردند و انقلاب مخملی رخ داد ، در ایران هم تقاضای ابطال آرای انتخابات را کردند که با آن مخالفت شد . در اُکراین ، طرفدار نامزد معترض و خواستار ابطال آراء ، غرب بود ، در ایران هم ، حامی نامزد معترض و حامی ابطال آراء ، غرب بود ، در اکراین اردوکشی خیابانی مردم برای حمایت از نامزد معترض بود ، در ایران هم به همین صورت .
                  من نمی گوییم که نامزد های انتخابات به دنبال انقلاب مخملی بودند ، این موضوع برای من روشن است ولی من می گویم که بستر ساز انقلاب مخملی شدند و حق پذیر هم نبودند و من در برد دانشگاه کاشمر ، سخنان قبل از انتخابات دو کاندید معترض را خوانده ام و دیده ام که هدفشان چه بود ، اما انتخابات پس از مناظرات ،‌ شکل کَل کَلی را به خود گرفت و اشخاص دچار احساسات شدند و زمینه ساز فتنه شدند و به قول امیرالمؤمنین ( علیه السلام ) که عامل اصلی فتنه را هوا هوس می دانند . پس این درسی است برای ما .
                  به قول مقام معظم رهبری ( مُدَّ ظِلُّهُ العالی ) که در نماز جمعه ی ۲۹ خرداد ۱۳۸۸ فرمودند : کاری که در داخل ، ناشیانه ، از برخی سر زد ، آن ها ( غربی ها ) را به طمع انداخت ، خیال کردند اینجا هم گرجستان است . یک سرمایه دار صهیونیست ، طبق ادعای خودشان ، گفت : من ۱۰ میلیون دلار خرج کردم ، انقلاب مخملی کردم و حکومتی را بردم و حکومتی را آوردم . احمق ها خیال کردند که جمهوری اسلامی ایران ، این ملت عظیم ، با کجا مقایسه می کنید شما ایران را . مشکل دشمنان ما این است که هنوز هم ملت ما را نشناخته اند .
                  ب) همیشه در مملکت باید قانون حاکم باشد و اگر ادعای تقلب دارید بایستی سند داشته باشید و الا ( ولو فرض محال محال حق با شما باشد ) باز هم بدون داشتن سند حرف شما از لحاظ شرع و قانون رد است ( حداکثر دادن حق به شما )) :
                  در زمان امیرالمؤمنین ( علیه السلام ) روزی یک یهودی زره آن حضرت را دزدید . حضرت برای گرفتن زره خود به قاضی شکایت کردند ، قاضی آن شخص یهودی را نیز به محکمه کشاند . سپس شروع به قضاوت کرد . از حضرت امیر پرسید که آیا برای این موضوع شما شاهدی دارید ، حضرت فرمودند که خیر ،
                  آنگاه قاضی دستور را برضد حضرت داد و زره را به شخص یهودی داد ، زیرا برای این موضوع شاهدی نداشتند ، شخص یهودی پس از دیدن این صحنه و موضوع به پیش حضرت امیر آمد و زره را داد و مسلمان شد .
                  ج) برائت و تبری جستن از دشمنان خدا واجب است :
                  تبری و برائت جستن از دشمنان خدا مثل نماز واجب است ، اگر شما به فروع دین ما نگاه بیندازید ، فروع دین ما ۱۱ تا است که ۲ تای آن تولی و تبری است که مثل نماز یومیه واجب است ، حال می بینیم که کل جهان استکبار و منافقین و توده ای و رقاصه و … از شما حمایت می کنند و شما سکوت می کنید این عین خیانت به ملت ایران است و این مثل این می ماند که شما در خانه ای را باز بگذارید و عده ای دزد وارد خانه شوند و پس از دستگیری آن ها بگویند که شما هم با ما همراه بودی و شما هم سکوت نمایید ، این ، آیا پلیس آگاهی شما را به دلیل همراهی و همچنین سکوتی که علامت رضاست شما را دستگیر نمی کند . الحق و الانصاف عاقلانه بدور از هوای نفس فکر کنید .
                  د) آیا حصر خانگی صحیح است ؟
                  درخصوص این موضوع باید گفت که نظر شما درخصوص این که ، مگر وقتی پلیس به کسی مظنون می شود ، او را در بازداشتگاه نمی کند و اگر کسی باشد که کارهای خطرناکی کرده باشد ، او را در بازداشت قرار می دهد، پس چطور شما بازداشت در بازداشگاه را به آن معترض نبودید ، پس منصف باشید .
                  ه) هیچ موقع نمی توان برای گرفتن حق ( ولو فرض محال محال حق با شما باشد ) دست به کاری زد :
                  در زمان امیرالمومنین ( علیه السلام ) که در کودتای سقیفه حق را از حضرت گرفتند ، برخی از منافق صفتان خواستند تا سوء استفاده کنند و با انجام جنگ داخلی مسلمانان را ضعیف کنند .
                  یکی از این منافقان ابوسفیان بود ، او به پیش حضرت امیر آمد و گفت که تو برای احقاق حقت به جنگ ابوبکر برو و من هم سپاهی برای پشتیبانی به تو می دهم ، حضرت امیر سخن او را رد کردند و فرمودند که نمی خواهند جنگ کنند .
                  پس ولو فرض محال محال ( این حداکثر قضیه است ) حق با شما باشد و شما پیروز انتخابات باشید ، وقتی می بینید که حتی ذره ای ضربه به اسلام می خورد ، اسلام تایید نمی کند که برای گرفتن حق از هر وسیله ای استفاده کنی .
                  در زمان حضرت امیر ، حکومت مال علی بود ، حاکم بلافصل اسلام حضرت امیر بود ولی برای اینکه اگر گرفتن احقاق حق مهم باشد ولی حفظ اسلام اَهَم است و بایستی پذیرفت . پس ولو فرض محال شما پیروز انتخابات باشید اسلام هرگز چنین چیزی را تایید نمی کند .
                  و) فتنه بزرگتر از قتل است :( ۲۱۷ بقره )
                  در زمان پیامبر ، ایشان شخصی را به مدینه فرستادند که از مکه برای ایشان خبر آورد ، او در راه دید که کاروانی از قریش در ماه حرام به سوی مدینه می آید ، با خود گفت که اگر اجازه دهم که آنان وارد مدینه شوند و سوئ استفاده ی از ماه حرام کنند و پس از اتمام ماه شروع به قتل درخود مدینه کنند که خیلی خطرناک است ، اگر آنان را در همین جا بکشم که در ماه حرام انجام داده ام ، او در نهایت تصمیم به جنگ می کند و آنها را می کشد.
                  پس از این کار به مدینه می آید و مردم مدینه او را به خاطر جنگ در ماه حرام سرزنش می کنند ، پس از گذشت چند وقتی این آیه نازل می شود و می گوید که در خصوص جنگ در ماه حرام سوال می کنند بگو جنگ در آن حرام است و گناه کبیره … ولی فتنه و سوء استفاده از ماه حرام بزرگتر است از قتل در این ماه …
                  پس در زمان فتنه بایستی برخی از اوقات بایستی فراتر از قانون رفت ( ولو فرض محال ) و این وظیفه ی ولایت فقیه است و این همان چیزی است که می گوییم که ولایت فقیه است که به قانون مشروعیت می دهد و ما تابع ولیه فقیه هستیم که باید مهم و اَهَم را مشخص کند .
                  پس در انتها همه را دعوت به تفکر به دور از تعصب و احساسات و هوای نفس می کنم ، تاریخ اشخاص بدعت گذار فراوانی به خود دیده است که راه مستقیم را کج کردند و در همان حال مرده اند ولی شما بیایید و در تاریخ رقم بزنید که می شود درصورت اشتباه کردن و بدعت گذاری توبه کرد و برگشت .
                  از سرزنش ملامتگر نترسید و بگویید که اشتباه کردید و بگویید که مسیر را کج کردید و الا عاقبتی مثل خلفای راشدون منظر شماست .
                  حضرت امیر در دم مرگ خلیفه ی دوم بالای سر او آمدند و گفتند که بگو اشتباه کردم و حتی در برخی نقل ها ست که حضرت حتی رضایت حضرت زهرا ( سلام لله ) را شرط اعتراف به اشتباهش کردند ولی او گفت : (( النار و لا الآر ) ، یعنی من آتش را بر آری پذیرفتم و او تا ابد برای عذاب و گناه است زیرا بدعت گذاشت و نپذیرف که کمی آر شود ولی مردم نکند ولی او نپذیرفت .
                  پس این را بخوانید و تاریخ را تکرار نکنید و شما در تاریخ نشان دهید که می شود برگشت و به اشتباه اعتراف کرد .
                  این را بدانید که با وجود حضرت آقا کسی شما را ملامت نمی کند و آقا اجازه ی ملامت به کسی نمی دهند .
                  پس برگرد و اعتراف کن و تاریخ را تکرار نکن
                  … والسلام …

                  • ۱۳۹۰/۰۱/۲۴ ۱۱:۴۱ ق.ظ | پاسخ

                   راه و روح او را نمی توانید بدزدید

                   • ۱۳۹۰/۰۱/۲۴ ۱۱:۴۱ ق.ظ | پاسخ

                    حرف راستی که گفته می شوداین قدرتابلواست که نیازی به این جورکارهانیست اما زمانی که دروغی گفته می شودبایدبرای پابرجاماندن ان این کارها راهم کرد———–ملاک من برای شناختن دروغ از راست این است

                    • ۱۳۹۰/۰۱/۲۴ ۲:۴۰ ب.ظ | پاسخ

                     یادآوری خاطره شهدای راه آزادی به تدوام مبارزه با ظلم کمک میکند. باید دروغ گویان رسوا شوند.
                     سلام بر شهید ژاله و خانواده صبور او.

                     • ۱۳۹۰/۰۱/۲۴ ۴:۳۴ ب.ظ | پاسخ

                      این علیرضا راوری از مشهد چقدر خوب کپی برداری از حرفهای حسین شریعتمداری میکند. تا وقتی کسانی مثل این آقایان وجود دارند انتظار بیشتری نمیتوان داشت. باید سطح آگاهی این افراد را بالا برد. به امید روزی که بیشتر مردم به حق و حقوق خود آشنا شوند

                      • ۱۳۹۰/۰۱/۲۴ ۵:۲۵ ب.ظ | پاسخ

                       خوش باشی پیش امیر و سهراب و ندا
                       تو کجا و کیهان و حسین بازجو کجا؟

                       • ۱۳۹۰/۰۱/۲۴ ۶:۵۹ ب.ظ | پاسخ

                        لازم نیست کارت جعل شود اتفاقا من هم بسیجی هستم ولی با این خیانت ها مخالفم بسیج لشکر مخلص خداست و ما افتخار می کنیم که بسیجی هستیم بسیجی مرد خدا نه بسیجی بابت ارتقا ژاله می تواند بسیجی باشد بسیجی مخالف تقلب و دزدی!

                        • ۱۳۹۰/۰۱/۲۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ | پاسخ

                         فراخوان سراسری ایرانیان برای گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر
                         امضاکنندگان این فراخوان تاکید کرده اند با شرکت گسترده در جشن جهانی روز کارگر و با طرح شعارها و خواسته های کارگران ایران، بر اعتبار جنبش کارگری و نقش موثر آن در تداوم، پیشرفت و تکامل جنبش دموکراسی خواهی ایران تاکید می‌کنند و می‌کوشند به جنبش دادخواهانه و عدالت گسترانه کارگران و ملت ایران یاری رسانند

                         (اختیاری)     (اختیاری)